Kontakt

Maciej Puto

dyrektor

+48 52 321 04 67
sekretariat@filharmonia.bydgoszcz.pl

Cezary Nelkowski

zastępca dyrektora

+48 52 321 95 85
c.nelkowski@filharmonia.bydgoszcz.pl

Lidia Maślanka

główna księgowa

+48 52 321 23 43
l.maslanka@filharmonia.bydgoszcz.pl

Beata Bobińska

kierownik

+48 52 321 01 82
kom. 519 466 146
b.bobinska@filharmonia.bydgoszcz.pl

Jowita Franz

+48 52 321 01 82
j.franz@filharmonia.bydgoszcz.pl

Anna Skopowska-Czołgosz

edukacja

+48 52 321 01 82
a.skopowska@filharmonia.bydgoszcz.pl
audycje@filharmonia.bydgoszcz.pl

Wojciech Kondarewicz

kierownik, wynajem sal

+48 52 321 04 67 w. 43
kom. 669 201 990
w.kondarewicz@filharmonia.bydgoszcz.pl

Natasza Nowosadko

+48 52 321 04 67 w. 43
kom. 505 877 827
n.nowosadko@filharmonia.bydgoszcz.pl

Mariusz Regosz

pracownik estrady

+48 52 321 04 67 wew. 31
estrada@filharmonia.bydgoszcz.pl

Krzysztof Rak

pracownik estrady

+48 52 321 04 67 wew. 31
estrada@filharmonia.bydgoszcz.pl

Kamil Oswald

oświetlenie

oświetlenie@filharmonia.bydgoszcz

Michał Tyszka

oświetlenie

oświetlenie@filharmonia.bydgoszcz

Grzegorz Korybalski

nagłośnienie

g.korybalski@filharmonia.bydgoszcz.pl

Katarzyna Szewczyk

kierownik

+48 52 321 25 50
kom. 514 050 229
k.szewczyk@filharmonia.bydgoszcz.pl
promocja@filharmonia.bydgoszcz.pl

Mariusz Talkowski

+48 52 321 25 50
m.talkowski@filharmonia.bydgoszcz.pl
promocja@filharmonia.bydgoszcz.pl

Marcin Kledzik

+48 52 321 25 50
m.kledzik@filharmonia.bydgoszcz.pl
promocja@filharmonia.bydgoszcz.pl

Monika Tomaszewska

kasa biletowa

+48 52 321 02 34
+48 52 321 04 67 w. 21
kasa.biletowa@filharmonia.bydgoszcz.pl

Izabella Wójcik

kierownik

+48 52 322 13 88
kom. +48 609 66 41 30
i.wojcik@filharmonia.bydgoszcz.pl
administracja@filharmonia.bydgoszcz.pl

Aleksandra Nowak

+48 52 322 13 88
administracja@filharmonia.bydgoszcz.pl

Grażyna Wenda

+48 52 322 13 88
administracja@filharmonia.bydgoszcz.pl

Lidia Maślanka

główna księgowa

+48 52 321 23 43
l.maslanka@filharmonia.bydgoszcz.pl
finanse@filharmonia.bydgoszcz.pl

Elżbieta Warczak

zastępca głównej księgowej, kierownik

+48 52 321 04 67 w. 53
e.warczak@filharmonia.bydgoszcz.pl
finanse@filharmonia.bydgoszcz.pl

Iwona Baumgart

+48 52 321 04 67 w. 27
i.baumgart@filharmonia.bydgoszcz.pl
finanse@filharmonia.bydgoszcz.pl

Natalia Konopacka

+48 52 321 04 67 w. 27
n.konopacka@filharmonia.bydgoszcz.pl
finanse@filharmonia.bydgoszcz.pl

Agnieszka Komarewicz

+48 52 321 04 67 w. 32
place@filharmonia.bydgoszcz.pl

Justyna Mielczarek

+48 52 321 04 67 w. 32
place@filharmonia.bydgoszcz.pl

Beata Styś

+48 52 321 04 67 w. 28
b.stys@filharmonia.bydgoszcz.pl

Elżbieta Krzyżanowska

pełnomocnik dyrektora ds. inwestycji

+48 52 321 04 67 w. 51
e.krzyzanowska@filharmonia.bydgoszcz.pl

Dorota Gałaj

specjalista ds. kadr i płac

+48 52 321 04 67 w. 20
d.galaj@filharmonia.bydgoszcz.pl
kadry@filharmonia.bydgoszcz.pl

Malwina Saganowska

specjalista ds. BHP

+48 52 321 04 67 w.20
m.saganowska@filharmonia.bydgoszcz.pl
kadry@filharmonia.bydgoszcz.pl

Magdalena Rutkowska

specjalista ds. zamówień publicznych

+48 52 321 04 67 w. 53
kom. 511 213 791
m.rutkowska@filharmonia.bydgoszcz.pl

Mariola Grochowina

specjalista ds. wydawnictw

kom. 603 223 767
m.grochowina@filharmonia.bydgoszcz.pl

Marek Ługiewicz

inspektor ochrony danych osobowych

iod@filharmonia.bydgoszcz.pl

Iwona Chmara

sekretariat

+48 52 321 04 67
sekretariat@filharmonia.bydgoszcz.pl

Kup bilet