Kontakt

Przeczytaj biogram
zdjęcie portretowe mężczyzny w średnim wieku, z tygodniowym zarostem i bujnymi lokami na głowie

Maciej Puto

dyrektor

+48 52 321 04 67
sekretariat@filharmonia.bydgoszcz.pl

Przeczytaj biogram
zdjęcie portretowe mężczyzny w średnim wieku, ze szpakowatymi bujnymi włosami i z małym wąsikiem

Cezary Nelkowski

zastępca dyrektora

+48 52 321 95 85
c.nelkowski@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe uśmiechniętej kobiety z rudymi włosami średniej długości, z wydatnymi ustami

Lidia Maślanka

główna księgowa

+48 52 321 23 43
l.maslanka@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe uśmiechnietej kobiety w okularach, w krótkich, jasnych włosach

Beata Bobińska

kierownik

+48 52 321 01 82
kom. 519 466 146
b.bobinska@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe młodej jeszcze kobiety w okularach, z włosami średniej długości

Jowita Franz

+48 52 321 01 82
kom. 505 443 469
j.franz@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie młodego mężczyzny w ciemnych włosach z lekkim zarostem

Jan Chęsy

+48 52 321 01 82
j.chesy@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe młodej kobiety, z jasnymi włosami średniej długości

Anna Skopowska-Czołgosz

edukacja

+48 52 321 01 82
kom. 603 223 767
a.skopowska@filharmonia.bydgoszcz.pl
edukacja@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe krótko obstrzyżonego mężczyzny w okularach, w jasnej koszuli i ciemnej marynarce

Wojciech Kondarewicz

kierownik, wynajem sal

+48 52 321 04 67 w. 43
kom. 669 201 990
w.kondarewicz@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe młodej kobiety, z ciemnymi, długimi włosami

Natasza Nowosadko

+48 52 321 04 67 w. 43
kom. 505 877 827
n.nowosadko@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe mężczyzny w średnim wieku, w ciemnej koszuli

Mariusz Regosz

+48 52 321 04 67 wew. 31
estrada@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe mężczyzny w średnim wieku, w okularach, z jasnymi włosami

Krzysztof Rak

+48 52 321 04 67 wew. 31
estrada@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe młodego mężczyzny w brązowych włosach z zawadiackim spojrzeniem

Michał Nowak

+48 52 321 04 67 wew. 31
estrada@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe młodego mężczyzny, z czarnymi włosami i ciemnym zarostem

Michał Tyszka

oświetlenie@filharmonia.bydgoszcz

zdjęcie portretowe mężczyzny w średnim wieku z ciemną brodą

Grzegorz Korybalski

g.korybalski@filharmonia.bydgoszcz.pl

Damian Mrówczyński

oświetlenie@filharmonia.bydgoszcz

zdjęcie portretowe uśmiechniętej kobiety, z długimi jasnymi włosami

Katarzyna Szewczyk

kierownik

+48 52 321 25 50
kom. 514 050 229
k.szewczyk@filharmonia.bydgoszcz.pl
promocja@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie mężczyzny w okularach i koszuli w kratkę

Mariusz Talkowski

+48 52 321 25 50
m.talkowski@filharmonia.bydgoszcz.pl
promocja@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe mężczyzny w ciemnych, spiętych włosach, w szarej koszuli

Marcin Kledzik

+48 52 321 25 50
m.kledzik@filharmonia.bydgoszcz.pl
promocja@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie młodej kobiety w długich blond włosach

Justyna Narewska

+48 52 321 25 50
j.narewska@filharmonia.bydgoszcz.pl
promocja@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe kobiety w średnim wieku, z długimi ciemnymi włosami

Monika Tomaszewska

kasa biletowa

+48 52 321 02 34
+48 52 321 04 67 w. 21
kasa.biletowa@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe kobiety z długimi ciemnymi włosami

Dorota Gałaj

kierownik

+48 52 321 04 67 w. 20
d.galaj@filharmonia.bydgoszcz.pl
kadry@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe kobiety w średnim wieku, z długimi jasnymi włosami

Grażyna Wenda

+48 52 322 13 88
g.wenda@filharmonia.bydgoszcz.pl
kadry@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe szczupłej kobiety w okularach, z brązowymi włosami średniej długości

Izabella Wójcik

kierownik

+48 52 322 13 88
kom. +48 609 66 41 30
i.wojcik@filharmonia.bydgoszcz.pl
administracja@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe młodej kobiety w okularach, z jasnymi, długimi włosami

Aleksandra Nowak

+48 52 322 13 88
a.nowak@filharmonia.bydgoszcz.pl
administracja@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie kobiety w średnim wieku w okularach i blond włosach

Beata Klimczak

+48 52 322 13 88
administracja@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe mężczyzny, w ciemnych włosach, krótko obstrzyżonego

Tomasz Łuczon

+48 52 322 13 88
administracja@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe uśmiechniętej kobiety z rudymi włosami średniej długości, z wydatnymi ustami

Lidia Maślanka

główna księgowa

+48 52 321 23 43
l.maslanka@filharmonia.bydgoszcz.pl
finanse@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe młodej kobiety, z jasnymi długimi włosami

Iwona Baumgart

+48 52 321 04 67 w. 27
i.baumgart@filharmonia.bydgoszcz.pl
finanse@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie kobiety w średnim wieku i blond włosach

Danuta Miernik

+48 52 321 04 67 w. 27
d.miernik@filharmonia.bydgoszcz.pl
finanse@filharmonia.bydgoszcz.pl

Sylwetka anonimowego mężczyzny

Agnieszka Komarewicz

+48 52 321 04 67 w. 32
place@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe uśmiechnietej kobiety, z długimi ciemnymi włosami

Justyna Mielczarek

+48 52 321 04 67 w. 32
place@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe kobiety w średnim wieku, z długimi jasnymi włosami i ciemnymi oczami

Beata Styś

+48 52 321 04 67 w. 28
b.stys@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe uśmiechnietej kobiety, z jasnymi bujnymi włosami

Elżbieta Krzyżanowska

pełnomocnik dyrektora ds. inwestycji

+48 52 321 04 67 w. 51
e.krzyzanowska@filharmonia.bydgoszcz.pl

Sylwetka anonimowego mężczyzny

Malwina Saganowska

specjalista ds. BHP

+48 52 321 04 67 w.20
m.saganowska@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe kobiety w średnim wieku, z jasnymi włosami średniej długości

Magdalena Rutkowska

specjalista ds. zamówień publicznych

+48 52 321 04 67 w. 53
kom. 511 213 791
m.rutkowska@filharmonia.bydgoszcz.pl

zdjęcie portretowe łysego mężczyzny, w śrenim wieky, w ciemnej marynarce i jasnej koszuli

Marek Ługiewicz

inspektor ochrony danych

iod@filharmonia.bydgoszcz.pl

Sylwetka anonimowego mężczyzny

Iwona Chmara

sekretariat

+48 52 321 04 67
sekretariat@filharmonia.bydgoszcz.pl

Bilety 24