Klub Melomana

22.06.09

4. spotkanie

Klub Melomana

Mamy już za sobą ostatnie spotkanie w sezonie artystycznym 2008/2009 Klubu Młodego Melomana – naszego nowatorskiego projektu upowszechniania kultury muzycznej, poszerzania wiedzy i zamiłowania do muzyki filharmonicznej wśród młodzieży.

Tym razem młodzi miłośnicy muzyki poważnej zostali zaproszeni przez swych starszych kolegów z Klubu Przyjaciół Filharmonii na spotkanie wieńczące mijający sezon. Wspólnie spędzony czas przy muzyce akordeonowej upłynął w przemiłej atmosferze, ale i z nutką żalu. Zobaczymy się dopiero za trzy miesiące! (Relacja ze spotkania).
Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy z przyjemnością przychodzą na nasze spotkania, dla których muzyka poważna jest ich pasją i znajduje się w kręgu najbliższych zainteresowań. Bardzo dziękujemy Artystom, którzy zechcieli wesprzeć edukacyjną stronę naszych spotkań i pokazali nam świat muzyki widziany oczami muzyka. Cieszymy się, że z tak wielką chęcią uczestniczycie w tych spotkaniach i pragniecie kontynuować działalność Klubu w przyszłym sezonie. Już przygotowujemy wiele nowych interesujących tematów i niespodzianek na nasze kolejne spotkania.
Zapraszamy na Festiwal MUSICA ANTIQUA EUROPAE ORIENTALIS, który rozpoczyna się 11 września 2009!

Życzymy wielu niezapomnianych wrażeń i przyjemnych wakacji z muzyką!
DO ZOBACZENIA W PAŹDZIERNIKU!

Jowita Ochocińska

Bilety 24