Wydarzenie

62. Od brzuszka do uszka maluszka

edukacja

12.10.14 (niedz.)

śmieszne zwierzątka grają na instrumentach: na trąbce, flecie i bębnie

Wykonawcy:

Katarzyna Szewczyk przygotowanie i prowadzenie
dr Anna Antonina Nogaj psycholog muzyki
Krzysztof Biernacki klarnet
Michał Kwaśniak skrzypce
Jacek Kwaśniak instrumenty perkusyjne
Maciej Drapiński akordeon

Repertuar:

Utwory Dvořáka, Czajkowskiego, Rimskiego-Korsakowa, Montiego

Koncert dla niemowląt, małych dzieci do 2 roku życia oraz kobiet w ciąży.

Z uwagi na liczne Państwa zapytania o formy i metody indywidualnego stymulowania rozwoju dziecka z wykorzystaniem muzyki klasycznej, Filharmonia Pomorska w rozpoczynającym się sezonie artystycznym, wyszła naprzeciw Państwa oczekiwaniom i w ramach cyklu koncertów Od brzuszka do uszka maluszka wprowadziła Punkt Konsultacyjny z zakresu Psychologii Rozwoju Muzycznego Małego Dziecka.

W ramach niniejszego punktu konsultacyjnego, który będzie czynny w wybranych miesiącach przed koncertem jak i po jego zakończeniu, będą Państwo mogli skorzystać z indywidualnych spotkań z psychologiem muzyki dr Anną Antoniną Nogaj, która zaproponuje Państwu różnorodne formy wspomagania rozwoju dziecka w sferze poznawczej, społecznej i emocjonalnej, z wykorzystaniem muzyki klasycznej. Indywidualna konsultacja umożliwi Państwu taki dobór muzycznych aktywności, które będą zgodne z Państwa możliwościami, muzycznymi preferencjami oraz uwarunkowaniami temperamentalnymi Waszego dziecka.

Nie zapominamy, oczywiście, o naszych przyszłych i najmłodszych melomanach!

Kontynuowana jest bardzo lubiana seria koncertów „Od brzuszka do uszka maluszka”. Również w niedzielę o godz. 11 odbędzie się z kolei drugi koncert z nowego cyklu przeznaczonego dla rodzin z dziećmi w wieku od 3 do 6 roku życia, czyli Akademia WioliMisia.

Następne, fascynujące przygody małych melomanów w pięknej krainie Pani Muzyki. Gorąco polecamy i zapraszamy!

Bilety 24