Wydarzenie

Andrzejki – Trzech Tenorów

filharmonia

29.11.13 (pt.)

Sylwetka mężczyzny, trzymającego w dłoniach klarnet

Wykonawcy:

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Pomorskiej
Adam Klocek dyrygent
Dariusz Stachura tenor
Adam Zdunikowski tenor
Tadeusz Szlenkier tenor

Repertuar:

Arie z ulubionych oper, operetek i musicali oraz pieśni neapolitańskie.

Bilety:

Bilety do nabycia na www.ebilet.pl
oraz w kasie biletowej FP

Bilet do Filharmonii atrakcyjnym i niebanalnym prezentem dla każdego i na każdą okazję!

Dla osób, które pragną ofiarować prezent w formie wstępu na koncerty organizowane przez Filharmonię proponujemy zakup eleganckich biletów bez dodatkowych kosztów z możliwością umieszczenia życzeń.

Szczegóły oferty można poznać pod nr tel. 52 321 25 50.

Zapraszamy!

Z przyczyn od nas niezależnych, wcześniej planowany koncert zespołu Laboratorium nie odbędzie się.  W zamian proponujemy – na specjalne życzenie melomanów – koncert Trzech Tenorów.

Osoby, które wcześniej zakupiły bilety, mogą udać się do kasy biletowej w celu ich zwrotu lub wziąć udział w koncercie.

Trzech Polskich Tenorów to jedni z najlepszych kontynuatorów formuły zapoczątkowanej i doprowadzonej do perfekcji przez włosko-hiszpański tercet wiele lat temu. Zdobyli już szerokie uznanie publiczności wielu sal koncertowych w Polsce i Europie, a ich wspólne występy każdorazowo przyciągają rzesze melomanów. Dariusz Stachura jest solistą Opery Bałtyckiej, regularnie gości na deskach Teatru Wielkiego w Warszawie. Współpracował też m.in. z operą norymberską. Wystąpił m.in. u boku Mirelli Freni – na zmianę z Luciano Pavarottim – podczas wystawień „Cyganerii” w 100-lecie tej opery. Adam Zdunikowski jest solistą sceny narodowej w Warszawie. Laureat międzynarodowych konkursów wokalnych, wykonawca znakomitych kreacji operowych i oratoryjnych. Współpracuje z hamburską Staatsoper oraz Teatrem Narodowym w Pradze.

Uzupełnieniem błyskotliwego tercetu jest Tadeusz Szlenkier, od 2010 na stałe związany z bydgoską Operą Nova, bywalec najznakomitszych festiwali wokalnych w kraju i za granicą. Uczestnik m.in. pierwszego scenicznego wystawienia w USA opery

„Król Roger” Szymanowskiego.

Trzech Polskich Tenorów, w towarzystwie bydgoskich symfoników zaprezentuje specjalnie dla Państwa…

…włoskie melodie, przeboje pieśni latynoamerykańskiej oraz fragmenty z najsłynniejszych oper!

Bilety 24