Wydarzenie

Dla mamy pt. „Koncert z nianią”

filharmonia

27.05.14 (wt.)

Sylwetka mężczyzny, trzymającego w dłoniach klarnet

Wykonawcy:

Zbigniew Wodecki z zespołem
Zbigniew Stelmasiak gitara
Paweł Twardoch perkusja
Mirosław Wiśniewski gitara basowa
Jarosław Zawadzki fortepian

Repertuar:

w programie m.in.: Zacznij od Bacha, Lubię wracać, Raj,
Rodacy, Chałupy, Oczarowanie, Teatr uczy nas żyć

Bilety:

Bilety do nabycia na www.ebilet.pl
oraz w kasie biletowej FP


Osoby, które zechcą przyjść z dziećmi na koncert, będą mogły zostawić dzieci na czas koncertu pod opieką wykwalifikowanych animatorów z UKW.

Wyjątkową i miłą niespodzianką dla wszystkich Mam będzie bilet w formie eleganckiego karnetu.

Od wielu lat Filharmonia uświetnia to, bodajże najmilsze i najpiękniejsze, święto wspaniałą muzyką, ale ten wieczór będzie wyjątkowy. Bowiem po raz w Filharmonii będzie okazja przyjść na wieczorny koncert z pociechą, którą będą mogli państwo zostawić w sali kameralnej pod opieką animatorów – studentów UKW wydz. Pedagogiki i Psychologii specj. Animacja Społeczno-Kulturowa, przygotowanych przez dr Aldonę Molesztak. Na dzieci czekają ciekawe zajęcia artystyczne i plastyczne, pobudzające zmysły i kreatywność. Państwo zaś będą uczestniczyć w pięknym koncercie z udziałem Zbigniewa Wodeckiego. Wstęp dla dzieci jest bezpłatny, po okazaniu wejściówki, którą można pobrać w kasie FP przy okazji zakupu biletów na koncert.

Niekwestionowaną gwiazdą koncertu będzie Zbigniew Wodecki, lubiany i ceniony piosenkarz, kompozytor, aktor, prezenter telewizyjny – artysta, który przyciąga do siebie kolejne pokolenia Polaków zarówno głosem, jak i grą na skrzypcach czy trąbce.

Bilety 24