Wydarzenie

Etniczne inspiracje (koncert przeniesiony)

filharmonia

09.02.22 (śr.) godz. 19.00

Wykonawcy:

Orkiestra Kameralna Capella Bydgostiensis
Etnos Ensemble

Uwaga! Z przyczyn od nas niezależnych koncert zostanie przeniesiony na inny termin (dokładną informację podamy wkrótce). Zwrotu biletów dokonać należy w kasie filharmonii do 28 lutego. Pieniądze za bilety zakupione przez www.bilety24.pl zostaną automatycznie zwrócone przez serwis. Za utrudnienia przepraszamy!

W związku z nowymi obostrzeniami pandemicznymi, przed wejściem na koncert bileterzy będą prosić Państwa o dobrowolne okazanie certyfikatu szczepień przeciw COVID19.

ETNOS ENSEMBLE powstał przez spotkanie czterech artystów poszukujących przestrzeni na samorealizację, których połączyła miłość do folkloru – a więc tego co piękne, proste, tętniące życiem i najbliższe duszy każdego człowieka. Połączyli tę pasję z mistrzostwem gry na instrumentach, tworząc zupełnie wyjątkowy projekt – wyrafinowany i
uniwersalny w swym przekazie. Dzięki temu na scenie porwani muzycznym żywiołem, wciągają słuchaczy w swój dźwiękowy świat i nie pozwalają nikomu pozostać obojętnym na ich wykonania. Styl, który prezentują jest indywidualny i oryginalny, dlatego trudno go określić jako jeden gatunek. Dzięki temu artyści w żaden sposób nie są ograniczeni w swojej twórczości i interpretacjach. Najczęściej w muzyce grupy można usłyszeć wpływy tradycji bałkańskich, polskich, klezmerskich z elementami jazzu. Potwierdzeniem wysokiego poziomu, jaki prezentuje zespół są liczne nagrody i wyróżnienia zdobyte na wielu krajowych oraz międzynarodowych konkursach.

Bilety 24