Wydarzenie

Gala sylwestrowa w filharmonii

2005-12-30
filharmonia

30.12.05 (pt.)

Wykonawcy:

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Pomorskiej
Maciej Niesiołowski
, dyrygent
Anita Maszczyk, sopran
Wioletta Białk, sopran
Wiktor Zborowski

Zborowski

Koncerty Sylwestrowe organizowane przez Filharmonię Pomorską cieszą się najdłuższą i najbardziej chlubną tradycją w naszym Regionie. Wszyscy, którzy pragną pożegnać stary rok w eleganckim stylu, doborowym towarzystwie, przy dźwiękach najpiękniejszych przebojów operetkowych i musicalowych, w stylowych wnętrzach gmachu Filharmonii i w sali z fenomenalną akustyką mogą zawsze liczyć na nasze wyszukane oferty koncertowe.

Szczęśliwie omijając blichtr i miałkie wyroby powszechnej dziś komercji, Filharmonia Pomorska również i w tym roku serdecznie zaprasza na galowe koncerty sylwestrowe, które poprowadzi maestro Maciej Niesiołowski – wielka osobowość polskiej estrady, ekspert od szampańskich nastrojów na najwyższym artystycznym poziomie, znakomity dyrygent i konferansjer.

Zaprosiliśmy też dwie młode, piękne damy o ujmujących sopranach, solistki Teatru Muzycznego w Gliwicach – Anitę Maszczyk i Wiolettę Białk oraz Wiktora Zborowskiego, jednego z najbardziej znanych, śpiewających aktorów, artystę nadzwyczaj wszechstronnego, znanego ze znakomitych ról filmowych, spektakli teatralnych, sceny kabaretowej, którego nazwisko jest rozpoznawalne dla wszystkich pokoleń Polaków.

Bilety 24