Wydarzenie

Gala sylwestrowa w filharmonii

2006-12-31
filharmonia

31.12.06 (niedz.)

Wykonawcy:

Orkiestra Symfoniczna FP
Maciej Niesiołowski
 dyrygent
Anita Maszczyk sopran
Wioletta Białk sopran
Marek Siudym aktor
Urszula Guźlecka, Zdzisław Pruss gospodarze wieczoru

ceny biletów: godz. 17
strefa A: normalny 80 zł, ulgowy 50 zł
strefa B: normalny 60 zł, ulgowy 35 zł

ceny biletów: godz. 20
strefa A: normalny 100 zł
strefa B: normalny 80 zł

Koncerty Sylwestrowe organizowane przez Filharmonię Pomorską cieszą się najdłuższą i najbardziej chlubną tradycją w naszym Regionie. Wszyscy, którzy pragną pożegnać stary rok w eleganckim stylu, doborowym towarzystwie, przy dźwiękach najpiękniejszych przebojów operetkowych i musicalowych, w stylowych wnętrzach gmachu Filharmonii mogą zawsze liczyć na nasze wyszukane oferty koncertowe. Filharmonia Pomorska również i w tym roku serdecznie zaprasza na galowe koncerty sylwestrowe.

Na Sylwestra zaprezentuje się Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Pomorskiej pod dyrekcją bardzo lubianego dyrygenta i showmana Macieja Niesiołowskiego – wielkiej osobowości polskiej estrady, eksperta od szampańskich nastrojów na najwyższym artystycznym poziomie, znakomitego dyrygenta i konferansjera. Wystąpią także znane solistki Teatru Muzycznego w Gliwicach: Wioletta Białk i Anita Maszczyk – dwie młode i piękne damy o ujmujących sopranach oraz Marek Siudym – popularny polski aktor, który w 1975 zadebiutował na deskach teatru, ale największą popularność przyniosły mu występy w Kabarecie Olgi Lipińskiej oraz role w serialach komediowych (np. Sąsiedzi, Hela w opałach). Wszyscy są światowymi wokalistami, aktorami, jak również w pewnej mierze tancerzami.

Nie zdradzając wszystkich niespodzianek możemy poinformować, że w pierwszej części, niejako operowej, znajdą się tańce, canzony, arie i duety Mozarta, Moniuszki, Gounoda, Czajkowskiego i Leo Delibesa. Część operetkową i musicalową reprezentować będą: Julius Fučik, Lehár, Zeller, Dostal i Bernstein.

Bilety 24