Wydarzenie

Orchestra 4Young

filharmonia

27.01.22 (czw.) godz. 19.00

Wykonawcy:

Młodzieżowa Orkiestra Filharmonii Pomorskiej
(wyłoniona w trybie przesłuchań)
Adam Sztaba dyrygent
Emilia Hamerlik śpiew

Repertuar:

m.in.:  Zacznij od Bacha, Co mi Panie dasz, Im więcej Ciebie tym mniej, Telefony, Tyle słońca, Nauczmy się żyć obok siebie

W związku z nowymi obostrzeniami pandemicznymi, przed wejściem na koncert bileterzy będą prosić Państwa o dobrowolne okazanie certyfikatu szczepień przeciw COVID19.

Tradycyjnie w okresie ferii zimowych zapraszamy na wyjątkowy i bardzo atrakcyjny koncert. W tym roku usłyszymy orkiestrę i wokalistów, którzy pod opieką Adama Sztaby pracowali podczas warsztatów Orchestra4Young.

Ten wieczór będzie zwieńczeniem czterodniowych, aktywnych prób, zajęć sekcyjnych, wykładów, adresowanych do młodych, bardzo uzdolnionych muzyków, uczniów szkół muzycznych II stopnia. To dla nich szczególne ważny moment, kiedy mogą podzielić się swoimi emocjami i radością gry z publicznością.

Na estradzie zasiądą utalentowani instrumentaliści i wokaliści wyłonieni w konkursie. Czeka nas wieczór pełen dynamicznej, wpadającej w ucho muzyki w aranżacji dyrygenta i kompozytora, Adama Sztaby.

Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Bilety 24