Wydarzenie

Koncerty sylwestrowe

Filharmonia

31.12.14 (śr.)

Sylwetka mężczyzny, trzymającego w dłoniach klarnet

Wykonawcy:

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Pomorskiej
Bohdan Jarmołowicz dyrygent
Patrycja i Jacek Kotlarscy śpiew
Monika Węgiel śpiew
Marcin Jajkiewicz śpiew

Repertuar:

Musicale i najsłynniejsze przeboje XX wieku m.in.:
Franka Sinatry, Czerwonych Gitar, Michaela Jacksona

Bilety:

Bilety do nabycia na www.ebilet.pl
oraz w kasie biletowej FP

Wiele osób już czeka na te specjalne, sympatyczne i owiane długoletnią tradycją koncerty pod koniec roku. Zapraszamy do wspólnej zabawy z cenionymi w Polsce artystami przy światowych hitach musicalowych i największych szlagierach XX wieku.

Jacek Kotlarski – absolwent wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Uczelni w Katowicach, wokalista sesyjny, współpracował z teatrem muzycznym Roma;

Patrycja Kotlarska – wokalistka, instrumentalistka, autorka tekstów, współpracowała z Teatrem Buffo, na stałe związana jest z Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie i współpracą z Marylą Rodowicz;

Monika Węgiel – polska aktorka teatralna i dubbingowa oraz piosenkarka. Absolwentka Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Występuje w teatrze im. Witkacego w Słupsku oraz Teatrze Współczesnym w Warszawie. Śpiewa od 13 roku życia. W 2012 wydała swoją debiutancką płytę Carte blanche, na której znalazły się głównie przeboje Edith Piaf.

Marcin Jajkiewicz – wokalista jazzowy, musicalowy, rozrywkowy, współpracuje z zespołem Button Hackers, obecnie śpiewa gościnnie w programie „Jaka to melodia?” w TVP 1, zaś na podium dyrygenta stanie artysta bardzo doświadczony w tym szerokim repertuarze – Bohdan Jarmołowicz, uznany w Europie dyrygent, aranżer, a także generalny dyrektor muzyczny amerykańsko-niemieckich produkcji znanych musicali, między innymi Kabaret, West Side Story i Upiór w operze, dyrektor Polskiej Filharmonii „Sinfonia Baltica” w Słupsku.

Monika_Wgiel
Bilety 24