Wydarzenie

Międzynarodowy Dzień Dziecka

2007-06-01
edukacja

01.06.07 (pt.)

Wykonawcy:

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Pomorskiej
Jan Walczyński
 dyrygent
Adriana Kortas, Wojciech Dyngosz prowadzenie koncertu

Repertuar:

Muzyka z filmów: Gwiezdne wojny, Shrek, Władca pierścieni, Król lew, Piękna i bestia, Smerfy, Królewna Śnieżka

oraz wiązanki melodii z najpopularniejszych dobranocek: Koziołek Matołek, Reksio, Miś Uszatek, Kot Filemon, Miś Coralgol, Bolek i Lolek, Wróbelek Ćwirek, Bajki z mchu i paproci (Żwirek i Muchomorek), Zaczarowany ołówek

dziendziecka

Dzieci w Filharmonii są zawsze miłymi gośćmi. Bardzo cieszymy się, kiedy są na widowni, mając nadzieję, że wychowamy je na wiernego, wytrawnego melomana. Specjalnie dla nich m.in. organizujemy koncerty umuzykalniające w ciągu roku. Są jednak takie okazje, kiedy chcemy w sposób szczególny ugościć najmłodszych słuchaczy.
W Święto Wszystkich Dzieci zapraszamy na specjalne koncerty z udziałem naszej Orkiestry Symfonicznej pod batutą uznanego dyrygenta z Wrocławia a zarazem świetnego aranżera maestro Jana Walczyńskiego. Pan Jan z myślą o młodej publiczności opracował słynne i lubiane melodie z filmów dla dzieci i młodzieży, same światowe przeboje, przy których na pewno wszyscy będą się wspaniale bawić, tym bardziej, że koncerty poprowadzi bardzo lubiana przez dzieci Adriana Kortas. Oczywiście będą też inne atrakcje i niespodzianki, których zdradzić teraz nie możemy.

ceny biletów:
ulgowe: 5zł, normalne: 10zł

Bilety 24