Wydarzenie

Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski zaprasza na koncert w 95. rocznicę powrotu Bydgoszczy do macierzy

filharmonia

20.01.15 (wt.)

Sylwetka mężczyzny, trzymającego w dłoniach klarnet

Wykonawcy:

TRZECH POLSKICH TENORÓW śpiewa wielkie przeboje
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Pomorskiej
Adam Klocek
 dyrygent
Dariusz Stachura tenor
Paweł Skałuba tenor
Adam Zdunikowski
 tenor

Repertuar:

w programie największe przeboje pieśni neapolitańskich, latynoamerykańskich, fragmenty z najsłynniejszych musicali oraz utwory z repertuaru Franka Sinatry

Na czas trwania koncertu będzie można zostawić dzieci pod opieką wykwalifikowanych animatorów z UKW. Prosimy o zgłoszenia najpóźniej jeden dzień przed koncertem. Bezpłatne wejściówki dla dzieci będą do odbioru w kasie biletowej FP.

herb_Bydgoszczy

KONCERT ORGANIZOWANY WE WSPÓŁPRACY Z MIEJSKIM CENTRUM KULTURY W BYDGOSZCZY

logo_MCK_www

Bezpłatne zaproszenia na koncert wydawane będą przez pracowników Urzędu Miasta Bydgoszczy w czwartek, 15 stycznia 2015 roku, od godz.16.00 w holu kasowym Filharmonii.

95 lat temu, 19 stycznia 1920, a był to poniedziałek – „Wreszcie nadszedł ten dzień, oczekiwany z niecierpliwością i tłumionym entuzjazmem. Wymarzony, wymodlony, wyrastający z cierpienia i poświęcenia wielu bezimiennych bohaterów, akt powrotu Bydgoszczy w granice odradzającej się Rzeczypospolitej (…)”. W Filharmonii, zgodnie z chlubną tradycją, mieszkańcy naszego pięknego miasta celebrować będą przy muzyce to epokowe  wydarzenie i ważne święto w całej  historii naszego miasta.

Adam_klocek
Dariusz_Stachura
Pawe_Skauba
zdunikowski_1
Bilety 24