Klub Melomana

02.07.08

Podziękowania

Klub Melomana

Szanowni Państwo!

Pragnę wszystkim Sympatykom – Członkom Klubu Przyjaciół Filharmonii Pomorskiej złożyć gorące podziękowanie za czynne uczestniczenie w spotkaniach, wielkie zaangażowanie w działalność Klubu, a zwłaszcza za wsparcie tej inicjatywy, czego najlepszym świadectwem była wysoka frekwencja.

Bardzo cieszę się, że ten, jak się okazało, nowatorski projekt z racji swych założeń, wzbudził Państwa zainteresowanie, że z tak wielką chęcią podjęliście Państwo tę moją inicjatywę integracji i edukacji środowiska bydgoskich melomanów.
9 spotkań Klubu Przyjaciół Filharmonii Pomorskiej przyniosło z pewnością wiele dobrego dla najbliższego kręgu miłośników muzyki poważnej, ale również wprowadziło do Filharmonii wiele nowych osób, które dopiero odkrywają w sobie upodobanie i zainteresowanie twórczością w tej dziedzinie i przeobrażają się w prawdziwych, wytrawnych Melomanów.

Jestem też bardzo usatysfakcjonowana tym, że chcecie Państwo kontynuować działalność Klubu w przyszłym sezonie. Niewątpliwie przygotujemy jeszcze wiele nowych interesujących tematów z zakresu naszej działalności na niwie muzyki poważnej i zorganizujemy atrakcyjne dla słuchaczy prezentacje muzyczne.

Dziękuję wszystkim, którzy włożyli swój wysiłek i wolny czas w organizację spotkań, dziękuję serdecznie koleżance Elżbiecie Małek za przygotowanie edukacyjnych prelekcji, Kolegom Muzykom za bezinteresowny udział w zebraniach Klubu i oprawę muzyczną.

Gorąco życzę miłego wypoczynku, zapraszając od września w nasze gościnne progi na kolejne wspaniałe przygody z Muzyką.

faksymille2_

Eleonora Harendarska

Bilety 24