Klub Melomana

21.08.19

Już jest nowa Karta Klubowicza!

Klub Melomana

REGULAMIN „KLUBU MELOMANA FP” NA SEZON 2019/2020

KLUB MELOMANA jest ofertą skierowaną do miłośników Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy, który pozwala na szersze włączanie się w działalność Filharmonii.

Uczestnictwo:

  1. Aby być członkiem KLUBU MELOMANA I OTRZYMAĆ KARTĘ KLUBOWICZA należy w sposób czytelny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w kasie biletowej FP. Z chwilą złożenia w kasie FP wypełnionego i podpisanego formularza, osoba zainteresowana otrzymuje imienną KARTĘ KLUBOWICZA.
  2. Wypełniając i przekazując formularz zgłoszeniowy Klubowicz wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez FP danych osobowych zawartych w formularzu, ma również możliwość wglądu i aktualizacji danych osobowych dotyczących jego osoby, a także prawo do usunięcia danych w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w KLUBIE MELOMANA.
  3. Aby aktywować KARTĘ KLUBOWICZA, Klubowicz musi wykupić kartę na kwotę 100 zł w kasie biletowej FP. Następnie za pomocą tej karty Klubowicz ma możliwość nabywania biletów na koncerty organizowane przez Filharmonię Pomorską, korzystając ze środków zgromadzonych na karcie. W każdej chwili można doładować kartę na dowolną kwotę. Karta ważna jest do końca sezonu artystycznego FP. Niewykorzystane środki na karcie do końca sierpnia nie podlegają zwrotowi. Karta ważna przez cały sezon artystyczny FP.
  4. Klubowicz uczestniczy w spotkaniach z artystami, koncertach wyjazdowych organizowanych przez Filharmonię, korzysta z oferty promocyjnych cen biletów.

 Postanowienia ogólne:

  1. Posiadacz KARTY KLUBOWICZA ma prawo do zakupu biletów specjalnych (50% – 70% zniżki, do wyczerpania limitu) na koncerty organizowane przez FP (z wyjątkiem koncertów specjalnych, w tym sylwestrowych).
  2. KARTA KLUBOWICZA gwarantuje 20%  zniżki  na cały asortyment z menu KAWIARENKI FP
  3. ZBIERANIE PUNKTÓW WYMIENNYCH NA NAGRODY
    Za każdą wydaną na zakup biletów złotówkę przyznajemy 1 punkt. Zgromadzone punkty można wymienić na różne nagrody, np. vouchery na koncerty specjalne lub sylwestrowe. Informacja o liczbie punktów jest dostępna w kasie FP . Nagrody są przyznawane od 300 punktów.
Bilety 24