Klub Melomana

Klub Melomana Filharmonii Pomorskiej skierowany jest do miłośników Filharmonii, którzy chcą aktywniej uczestniczyć w działalności Instytucji.

Inicjatywa regularnych spotkań w granie osób kochających muzykę jest okazją do wyjątkowych rozmów z artystami, goszczącymi na naszej estradzie, a także poszerzenia wiedzy o muzyce, kompozytorach i instrumentach. Klubowiczom oferujemy korzystne ceny biletów, rabaty w kawiarence, a także atrakcyjne wyjazdy koncertowe.

Uczestnictwo:

Aby być członkiem KLUBU MELOMANA i otrzymać KARTĘ KLUBOWICZA należy w sposób czytelny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w kasie biletowej FP. Z chwilą złożenia w kasie FP wypełnionego i podpisanego formularza, osoba zainteresowana otrzymuje imienną KARTĘ KLUBOWICZA.

Wypełniając i przekazując formularz zgłoszeniowy Klubowicz wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez FP danych osobowych zawartych w formularzu, ma również możliwość wglądu i aktualizacji danych osobowych dotyczących jego osoby, a także prawo do usunięcia danych w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w KLUBIE MELOMANA.

Aby aktywować KARTĘ KLUBOWICZA, Klubowicz musi jednorazowo wykupić kartę na kwotę 50 zł w kasie biletowej FP. Następnie za pomocą tej karty Klubowicz ma możliwość nabywania biletów na koncerty organizowane przez Filharmonię Pomorską. Karta ważna jest do końca sezonu artystycznego FP. Niewykorzystane środki na karcie do końca sierpnia nie podlegają zwrotowi

Klubowicz uczestniczy w spotkaniach z artystami, koncertach wyjazdowych organizowanych przez Filharmonię, korzysta z oferty promocyjnych cen biletów.

Posiadacz KARTY KLUBOWICZA ma prawo do zakupu biletów specjalnych (50%–70% zniżki, do wyczerpania limitu) na koncerty organizowane przez FP (z wyjątkiem koncertów specjalnych, w tym sylwestrowych).

KARTA KLUBOWICZA gwarantuje 10% zniżki na cały asortyment z menu KAWIARENKI FP.

Wydarzenia
Czytaj więcej

14.02.20


Klub Melomana

Spotkanie z Krzysztofem Pełechem (12.02.2020)

12.02.2020 odbyło się spotkanie z Krzysztofem Pełechem, jednym z najlepszych gitarzystów klasycznych na świecie. Zapraszają go do współpracy wybitni kompozytorzy i gitarzyści (Tommy Emmanuel, Joscho Stephan, Jorge Morel, Leszek Możdżer),…

Czytaj więcej

31.01.20


Klub Melomana

Spotkanie z Filipem Presseisenem (31.01.2020)

31.01.2020 o godz. 18 w sali kameralnej odbyło się spotkanie z Filipem Presseisenem znakomitym organistą młodego pokolenia, improwizatorem i wykładowcą.

Czytaj więcej

31.12.19


Klub Melomana

Spotkanie kolędowe (17.12.2019)

W poniedziałek 16 grudnia 2019 w foyer Filharmonii Pomorskiej odbyło się kolędowe spotkanie Klubu Melomana. Przemiłą, już przedświąteczną atmosferę podgrzały nie tylko drobne upominki, ale nade wszystko bogata część artystyczna

Czytaj więcej

08.12.19


Klub Melomana

Wyjazd do Gdańska (8.12.2019)

Wielki powód do radości dała nam wczorajsza wizyta Capella Bydgostiensis w Centrum św. Jana w Gdańsku, gdzie odbyło się przedstawienie legendarnego spektaklu muzycznego „Kolęda Nocka” Brylla i Trzcińskiego w nowym…

Czytaj więcej

06.11.19


Klub MelomanaSpotkanie

Spotkanie z Marcinem Gumielą (6.11.2019)

6.11.2019 Melomani mieli wyjątkową okazję wysłuchać światowe prawykonanie cykli Pieśni op. 18 i 22 Ignacego Jana Paderewskiego w opracowaniu na sopran i orkiestrę smyczkową autorstwa utytułowanego bydgoskiego kompozytora Marcina Gumieli,…

Czytaj więcej

06.10.19


Klub Melomana

Wyjazd do Torunia (6.10.2019)

W Toruniu bydgoscy Symfonicy zagrali koncert pt. Między niebem a ziemią. 6 tys. osób wysłuchało koncertu, który ku czci Świętego Jana Pawła II, przygotowała Filharmonia Pomorska na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego….

Bilety 24